KONST / Litografier / Grafiskt blad 16182047
*
nr 1618 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:33:58
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29
-
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14
-
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17
*
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
nr 1618 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29 -
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14 -
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17